Kavitasyon ile zayıflama hakkında merak edilenler

Kavitasyon uygulaması ile zayıflama

Kavitasyon İzmir

Kavitasyon Yöntemi İle ZayıflamaTedavi süreci kişiden kişiye fark gösterebileceği gibi yağlılık oranına göre 1.ci hafta 3 uygulama üst üste yapılarak ilk haftada 1.5 ila 3 Kg zayıflama sağlamaktadır.

Tedavi süreci kişiden kişiye fark gösterebileceği gibi yağlılık oranına göre 1.ci hafta 3 uygulama üst üste yapılarak ilk haftada 1.5 ila 3 Kg zayıflama sağlamaktadır. Uygulama daha sonraki süreçte haftada 1 seans uygulanır. Zayıflama bu doğrultuda devam ederek İstenilen form’a ve kiloya ulaşılıncaya kadar devam eder.

Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten kayda değerdir. Mezuradaki rakamlar en az 2 maksimum 10 cm kadar azalmıştır.

Kavitasyon ile zayıflama estetik ve kozmetik uygulamaların noninvazif yani girişimsel uygulama arayışları sonucu ortaya çıkmış yeni bir yöntemdir. Yeni olsa da dünyada yaygın şekilde uygulandığından önemli deneyim elde edilmiştir. 4–5 yıldır aktif olarak kullanılan ultrason ile zayıflama teknolojilerinin yeni halkalarından biridir.